Career

Stále hledáme nové spolupracovníky.

HARPAG vítá nové spolupracovníky, kteří budou mít zájem přidat se ke stávajícímu týmu a pomohou tak naplňovat naše cíle směřující k dalšímu rozvoji. Každému kolegovi umožňujeme zdarma získat nebo si doplnit potřebné odborné znalosti i praktické dovednosti. Naše společnost má smlouvy o spolupráci nebo o obchodním zastoupení se všemi pojišťovnami na českém trhu. Ceníme si spolehlivosti, nasazení a chuti učit se novým věcem.

Nabízíme možnost zajímavého a perspektivního uplatnění všem zájemcům o práci v oboru pojišťovnictví. Budete mít možnost řídit svůj výkon a čas pro práci. V našem byznysu je obrovský potenciál.

V současné době hledáme zejména kandidáta/kandidátku na pozici:

  • poradce pro zprostředkování pojištění průmyslových a podnikatelských rizik
  • poradce pro zprostředkování občanského pojištění

Pracovní náplň
  • zprostředkování pojištění v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik nebo v oblasti občanského pojištění
  • komunikace se servisními jednotkami jednotlivých pojišťoven
  • správa kmene vašich klientů
  • možnost práce s dalšími produkty
Nabízíme
  • zázemí solidní české makléřské pojišťovací společnosti
  • možnost odborného vzdělávání a účasti na školeních
  • nové obchodní příležitosti
  • možnost řízení svého výkonu a času pro práci
  • příležitost k vysokým výdělkům, transparentní odměňování
Požadujeme
  • minimálně SŠ vzdělání
  • spolehlivost a důraz na kvalitu služeb
  • právní bezúhonnost
  • praxe v oblasti zprostředkování nebo prodeje pojistných produktů vítána
  • dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • osobní zodpovědnost
Doplňující informace
  • nástup dle dohody
  • práce na registraci u ČNB nebo na DPP

V případě zájmu o pracovní uplatnění v naší společnosti a o další informace k uvedené nabídce pracovních příležitostí nás můžete kontaktovat e-mailem: kobercova@harpag.cz nebo telefonicky na telefonním čísle 724 191 750.